PLAKATI KUJNDAMINE

PLAKATI KUJUNDAMINE

Plakati kujundamine on üheks valdkonnaks, kus tunneme end kindlalt ning loodame Teid parimal viisil aidata!
Plakatid on ühed vanimad ning läbiaegade enim kasutatud reklaami tegemise viise. See on väga efektiivne ja suhteliselt odav viis, kuidas informeerida oma potensiaalset klienti tootest, üritusest või millest iganes. Aitame Teil luua meeldejääva ning toimiva plakati. Kujundame plakateid nii ürituste, kampaaniate, teavituste jpm. jaoks.

Milliseid plakateid kujundame?

Kujundame plakteid nii infostendi, välireklaami, kui ka sotsiaalmeedia jaoks. Enne, kui alustame kujundustöödega kaardistame Teie vajadused ning eesmärgid. Leiame vastuse küsimusele “kes on su klient?”. Kõige rohkem tellitakse meie käes järgmist tüüpi plakateid:
Üritus/mess/pidu jne: tüüpiline plakat, mille eesmärgiks on promoda teatud üritust.

Müük/toode: plakat, mille eesmärgiks on promoda toodet või suurendada müüki

teavituskampaania: plakat, mille eesmärgiks on teavitus ( nagu ütleb ka nimi ).

 

Plakatid sotsiaalmeedia jaoks

 

Üldiselt on kliendid meilt tellinud tavalise plakati ning plakati, mida saab kasutada sotsiaalmeedias. Sotsilaameedia puhul kohandame esialgset plakati kujundust ning viime selle kooskõlla erinevate sotsiaalmeeida platvormide nõudmisetega. Aitame Teil luua plakati postitste sõbralikuks.

 

Loe rohkem plakati kujunduse kohta meie BLOGIST!

Tehnilised andmed ja printimine

Toimetame Teile plakatid reeglina PDF failides. Kõikidele meie poolt kujundatud plakatitele on jäetud bleed suurusega 3mm. Samuti saame teid aidata ka trükiteenustega.

 

 

Mis on plakati kujunduse hind?

Kliendil tasub arvestada, et plakti kujundamine on suhteliselt aega nõudev töö. Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt. Hinnad jäävad reeglina vahemikku 40-60 eurot. Tellides kujunduse meie käest saame ka Teile pakkuda trükiteenust ( hind sõltub tellitud kogusest ).

Kaua võtab plakati kujundamine aega?

Üritame Teile plakati kujunduse kätte toimetada 3-5 tööpäevaga. Kui Teil on plakati kujundamisega kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.

Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud plakateid:

 

www.escapetartu.ee, www.whitesmile.ee, www.tallinn.ee

Kuidas plakati kujunduse tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!