VEEBIBÄNNERI KUJUNDUS

Veebibänneri kujundamine

 

Hästi kujundatud veebibänner on väga hea investeering! Veebibänneri kujundamine on üheks valdkonnaks, kus tunneme end kindlalt ning loodame Teid parimal viisil aidata!Veebibännerid on interneti keskkonnas üks enim levinud reklaami tegemise viise. See on väga efektiivne ja suhteliselt odav viis, kuidas informeerida oma potensiaalset klienti tootest, üritusest või millest iganes. Aitame Teil luua meeldjääva ning toimiva veebibänneri. Kujundame veebibännerid nii ürituste, kampaaniate, teavituste jpm. jaoks.

Milliseid veebibännereid kujundame?

Kujundame veebibännereid nii sisereklaami, välireklaami, kui ka sotsiaalmeedia jaoks. Enne, kui alustame kujundstöödega kaardistame Teie vajadused ning eesmärgid. Leiame vastuse küsimusele “kes on su klient?”. Kõige rohkem tellitakse meie käes järgmist tüüpi veebibännereid:

Üritus/mess/pidu jne: tüüpiline veebibänner, mille eesmärgiks on promoda teatud üritust.

Müük/toode: veebibänner, mille eesmärgiks on promoda toodet või suurendada müüki

teavituskampaania: veebibänner, mille eesmärgiks on teavitus ( nagu ütleb ka nimi ).

Veebibännerid sotsiaalmeedia jaoks

Üldiselt on kliendid meilt tellinud tavalise bänneri ning veebibänneri, mida saab kasutada ka sotsiaalmeedias. Sotsilaameedia puhul kohandame esialgset veebibänneri kujundust ning viime selle kooskõlla erinevate sotsiaalmeeida platvormide nõudmisetega. Aitame Teil luua veebibänneri postitste sõbralikuks.

Iseloomult võrdub veebibänneri kujundus plakatika kujundusega

Loe rohkem plakati(veebibänneri) kujunduse kohta meie BLOGIST!

 

Tehnilised andmed

Pakume üldiselt Teile veebibännereid järgmistes formaatides: PDF, JPG, GIF, MP4.
Samuti loome ka liikuvaid bännereid ehk GIFIsid.

Mis on veebibänneri kujunduse hind?

Kliendil tasub arvestada, et veebibännerite kujundmine on suhteliselt aega nõudev töö. Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt. Hinnad jäävad reeglina vahemikku 40-60 eurot.  

Kaua võtab veebibänneri kujundamine aega?

Üritame Teile veebibänneri kujunduse kätte toimetada 3-5 tööpäevaga. Kui Teil on bänneri kujundamisega kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.

Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud plakateid:

 

www.escapetartu.ee, www.whitesmile.ee, www.tallinn.ee

Kuidas veebibänneri kujunduse tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!