VOLDIKUD

VOLDIKUD

Voldikud on ühed vanimad ning läbiaegade enim kasutatud reklaami tegemise viise. Voldikute kujundamine on üheks valdkonnaks, kus tunneme end kindlalt ning loodame Teid parimal viisil aidata!

See on väga efektiivne ja suhteliselt odav viis, kuidas informeerida oma potensiaalset klienti tootest, üritusest või millest iganes. Aitame Teil luua meeldejääva ning toimiva voldiku. 

Kujundame voldikuid nii ürituste, kampaaniate, teavituste jpm. jaoks.

Milliseid voldikuid kujundame?

Peamiselt kujundame voldikuid infostendide, toote tutvustuse ning infomaterjalide jagamise jaoks. Enne, kui alustame kujundustöödega kaardistame Teie vajadused ning eesmärgid. Leiame vastuse küsimusele “kes on su klient?”. Kõige rohkem tellitakse meie käes järgmist tüüpi plakateid:

üritus/mess/pidu jne: tüüpiline voldik, mille eesmärgiks on promoda teatud üritust.

müük/toode: voldik, mille eesmärgiks on promoda toodet või suurendada müüki

teavituskampaania: voldik, mille eesmärgiks on teavitus ( nagu ütleb ka nimi ).

Kuna eesmärgiliselt sarnaneb voldik plakatile siis rohkema info saamiseks loe rohkemat kujunduse kohta meie BLOGIST!

Tehnilised andmed ja printimine

Toimetame Teile voldikud reeglina PDF failides. Kõikidele meie poolt kujundatud voldikutele on jäetud bleed suurusega 3mm. Samuti saame teid aidata ka trükiteenustega. Voldiku standard suurus on A65, kui kui teil on vaja erisuurust siis pole see meie jaoks probleem.

 

Mis on voldiku kujundamise hind?

Kliendil tasub arvestada, et voldiku kujundamine on suhteliselt aega nõudev töö. Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt.
Hinnad jäävad reeglina vahemikku 40-60 eurot( arvestatud on siinkohal, et voldik koosneb 4st lehest).
Tellides kujunduse meie käest saame ka Teile pakkuda trükiteenust ( hind sõltub tellitud kogusest ).

Kaua võtab voldiku kujundamine aega?

Üritame Teile voldiku kujunduse kätte toimetada 3-5 tööpäevaga. Kui Teil on voldiku kujundamisega kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus. Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud voldikuid: www.escapetartu.ee, www.whitesmile.ee, www.nicopods.ee

Kuidas voldiku kujunduse tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast voldikust. Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!