PAKENDIDISAIN

Pakendidisain

Pakendidisain ning etiketid on iga toote sümbol, mida klient esimesena tähele paneb.  See mängib kriitilist rolli nii esmamulje jätmisel ning  brändi turundamisel! Seetõttu on äärmiselt oluline, et Teie ettevõtte pakend või etiket oleks disainitud proffessionaalselt ning läbimõeldult!Puhas Kujundus teostab erineva stiiliga töid vastavalt Teie soovidele.                                                                                          Samuti pakume ka ETIKETI DISAINI!

Millist Pakendidisaini pakume?

Disainime pakendeid erinevate toodete jaoks – olgu selleks ehitussegud või hambapastad. Enne, kui alustame kujundustöödega kaardistame kliendi vajadused ning ideed. Sõltuvalt tellija soovidest ning eelarvest pakume välja mitmeid kujunduslahendusi, misjärel saab klient endale meelepärase variandi valida. Teostame erinevates stiilides pakendidisaini. 

Enne töödega alustamist on äärmiselt oluline läbi mõelda järgmised punktid:
– kes on su klient;
– kus hakatakse toodet müüma;
– mis turule on toode suunatud;
– kuidas meie eristume konkurentides/millele paneme rõhku.

Tehnilised andmed ja printimine

Toimetame Teile pakendidisaini reeglina PDF failis. Kõik meie poolt disainitud pakendid on vektorfailides. Samuti lisame ka teostatud tööle kaasa ka toorfailid, mis annab kliendil soovikorral teha disainis ise pisimuudatusi.

Kujundame pakendeid kõikides suurustes ning kõikvõimalikele pindadele. Samuti saame ka Teid aidata trükiteenusega ( hind sõltub kogusest ning materjalist ).

Mis on pakendidisaini tegemise hind?

Kliendil tasub arvestada, et pakendidisaini tegemine on suhteliselt aega nõudev töö. Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt.
Hinnad algavad reeglina 150st eurost, etiketide puhul 45st eurost. *Hind on arvestatud ühe toote kohta.
Hindadega saad tutvuda siit

 

Kaua võtab pakendidisaini valmistamine aega?

Üritame Teile pakendidisaini kätte toimetada 3-10 tööpäevaga(kui klient soovib teha muudatusi siis tarneaeg pikeneb).  Kui Teil on pakendidisainiga  kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.

Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud :
www.uninaks.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee

Kuidas pakendidisaini tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast pakendidisainist. Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!