VISIITKAARDI KUJUNDUS

VISIITKAARDI KUJUNDUS

Visiitkaardi Kujundus – Visiitkaart on üks firma kvaliteedimärkidest ja mängib väga olulist rolli esmamulje jätmisel! Ilus, stiilne ja pilkupüüdev visiitkaart aitab tagada edu uute ärikontaktide loomisel ning ettevõtte presenteerimisel. Olles teinud sadu visiitkaarte on Puhas Kujunduse meeskond selles väga kogenud. Pakume oma klientidele täisteenust alates visiitkaartide kujundusest kuni nende trükini!

Puhas kujundus suudab visiitkaardi kujundada ka kõige nõudlikumale kliendile! Meie igapäevatööks on erinevate visiitkaartide kujundamine ning loomine. Tasub kindlasti ka silmas pidada, et visiitkaardil ja visiitkaardil on vahe. Kõik sõltub sellest, mis eesmärgiga te visiitkaarti kasutama hakkate. Kuna meil on olemas tugev B2B ( äriline ) taust, siis usume siiralt, et suudame Teile välja pakkuda parima lahenduse. Eristume teistest teenuspakkujatest sellega, et ei paku Teile suvalist “ilusat disaini” vaid mõtleme kogu kujundusprotsessi sõltuvalt Teie vajadusest hoolikalt läbi!

Millist infot visiitkaardile lisada?

Nagu eelpool sai mainitud siis kõik sõltub sellest, mis eesmärgil Teil antud kaarti vaja on. Müük? Info? Kontakt?

Kindlasti tuleks lisada: Nimi, telefoni number, e-mail, koduleht

Valikulised lisad: pilt, QR kood, viited sotsiaalmeedia kontodele, hüüdlause/kutsuv lause

 

Visiitkaartidest lähemalt loe meie BLOGI POSTITUSEST.

Mis on visiitkaardi kujunduse hind?

Tasub arvestada, et visiitkaardi kujundus võib olla küllaltki aega nõudev töö. Sõltuvalt kliendi soovidest ning vajadusest kujuneb ka välja  visiitkaardi kujunduse hind. Üldiselt jäävad kujunduse hinnad 35-50 euro kanti. Lisaks pakume ka trükiteenust hinnaga 100 kaarti 10 eurot. Suuremate koguste puhul on hind soodsam. Meie hinnakirjaga  saate tutvuda klikates siia.

Kaua võtab visiitkaardi kujundus aega?

Üritame visiitkaardi kujundada ja Teile kätte toimetada 3-5  tööpäevaga. Kui Teil on visiitkaardiga kiire siis selle tarbeks on meil olemas kiirkujundus teenus!
Siin on mõned firmad, kellel oleme visiitkaardi kujundanud:
 www.escapetartu.eewww.facebook.com/elektrirularent/, www.raredoors.ee

Kuidas visiitkaardi kujunduse tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke saatke meile kiri info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast visiitkaardist.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!