KARIKATUURID

KARIKATUURID

Karikatuuride näol saad endale, sõbrale või äripartnerile kinkida midagi lahedat ja meeldejäävat! Olgu selleks pulm, sünnipäev või mõni muu tähtpäev, pildi järgi tehtud karikatuur või illustratsioon on selleks ideaalne kingitus! 

Karikatuurid sobivad ka ideaalselt pulmakutsetele, pudeli etiketidele, T-särkidele!

Puhas Kujundus teostab erineva stiiliga töid vastavalt Teie soovidele. Samuti on võimalik tellida töid lemmikloomadest. Karikatuuril oleva inimese võime pildil panna kõikvõimalikesse olukordadesse ja riietesse! Samuti saame ka lisada karikatuurile kõikvõimalikke tagataustasid – olgu selleks siis Godzilla või Pisa torn!

Milliseid karikatuure joonistame?

Joonistame karikatuure Teie poolt saadetud pildi või piltide järgi. Karikatuuri peale suudame mahutada ära väga palju inimesi, kuid tavaliselt on meie kliendid soovinud pilti ühest kuni 5 inimesest.

Teostame erinevates stiilides karikatuure:

digitaalne karikatuur: võimalik mängida erinevate värvide, pooside ning taustadega. Kasutame karikatuuri valmistamisel spetsiaalseid arvti programme. Tänu programmidele on ka võimalik teha karikatuuril muudatusi;

Käsitsi joonistatud karikatuur: karikatuur, mis meenutab pliiatsiga joonistust. Saate valida nii must-valge, kui ka värvilise variandi vahel;

superkangelane: kujutame inimest karikatuuril superkangelasena. Valikus on: BATMAN, SUPERMAN, SUPERWOMAN, SPIDERMAN, 

Multifilmistiil: Inimene näeb pildil välja nagu multifilmi tegelene . PS! Lisaks on ka võimalik erealdi tellida “Simpsonite stiilis karikatuure”;

POP ART: Joonistame popluaarses POP-ART stiilis pildi!

                                                                     Piltide suuremalt vaatamiseks klikake pildile!

Tehnilised andmed ja printimine

Toimetame Teile karikatuurid reeglina Omniva kulleriga või käest kätte ( Tallinna piires ). Kõik meie poolt teostatud karikatuurid on raamitud ning välja prinditud. Samuti on võimalik saata ka karikatuuri sisaldav fail e-postiga( antud juhul raamib ja prindib pildi klient ise ). Teostame karikatuure nii landscapes, kui portrait versioonides. Karikatuure valmistame kõikides suurustes!

Mis on karikatuuri kujunduse hind?

Kliendil tasub arvestada, et karikatuuri tegemine on suhteliselt aega nõudev töö. Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt. Hinnad jäävad reeglina vahemikku 60-200 eurot.
Hinda kujundavad järgmised faktorid:
terve keha/pool keha/ainult pea;
värviline/mustavalge karikatuur;
inimeste arv;
tagataust;
pildi suurus;
tarneaeg ( tavaline tarneaeg on 4-9 päeva ), kuid kui tööga on kiire siis on meil ka olemas kiirtelliumuse võimalus ( hinnale lisandub 10 eurot ).
raamiga/raamita.

Hinnakiri
( võib vastavalt Teie soovidele muutuda )

Digitaalne

Kaua võtab karikatuuri valmistamine aega?

Üritame Teile karikatuuri kätte toimetada 3-10 tööpäevaga(kui klient soovib teha muudatusi siis tarneaeg pikeneb ).  Kui Teil on karikatuuriga  kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.
Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud karikatuure:
www.torujyri.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee
Enamjaolt tellivad karikatuure erakliendid.

Kuidas karikatuuri tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e-mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast karikatuurist.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!

karikatuuri tellmine