KARIKATUURID

KARIKATUURID

Karikatuuride näol saad endale, sõbrale või äripartnerile kinkida midagi lahedat ja meeldejäävat! Olgu selleks pulm, sünnipäev või mõni muu tähtpäev, pildi järgi tehtud karikatuur või illustratsioon on selleks ideaalne kingitus! 

Karikatuurid sobivad ka ideaalselt pulmakutsetele, pudeli etiketidele, T-särkidele!

Puhas Kujundus teostab erineva stiiliga töid vastavalt Teie soovidele. Samuti on võimalik tellida töid lemmikloomadest. Karikatuuril oleva inimese võime pildil panna kõikvõimalikesse olukordadesse ja riietesse! Samuti saame ka lisada karikatuurile kõikvõimalikke tagataustasid – olgu selleks siis Godzilla või Pisa torn!

Milliseid karikatuure joonistame?

Joonistame karikatuure Teie poolt saadetud pildi või piltide järgi. Karikatuuri peale suudame mahutada ära väga palju inimesi, kuid tavaliselt on meie kliendid soovinud pilti ühest kuni 5 inimesest.

Teostame erinevates stiilides karikatuure:

Käsitsi joonistatud stiilis karikatuur: karikatuur, mis meenutab pliiatsiga joonistust. Saate valida nii must-valge, kui ka värvilise variandi vahel;

Superkangelane: kujutame inimest karikatuuril superkangelasena. Valikus on: BATMAN, SUPERMAN, SUPERWOMAN, SPIDERMAN, TOOTS, TEELE – valik on sinu! 

Meie pidevalt täienevat portfooliot näete siit: https://puhaskujundus.ee/portfoolio

                                                                     Piltide suuremalt vaatamiseks klikake pildile!

Transport, printimine, raamimine

Toimetame Teile karikatuurid  Omniva või Smartposti pakiautomaatidesse või käest kätte ( Tallinna piires ). Lisatasu eest saadame ka karikatuure Cargobusiga. Kõik meie poolt teostatud karikatuurid on raamitud ning välja prinditud. Samuti on võimalik saata ka karikatuuri sisaldav fail e-postiga( antud juhul raamib ja prindib pildi klient ise ). Teostame karikatuure nii landscapes, kui portrait versioonides. Karikatuure valmistame kõikides suurustes! Reeglina tellitakse meie käest A4 ja A3 suurust.

Mis on karikatuuri tegemise hind?

Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt.
Pildi hind, kus om peal üks inimene jääb 130-140 eurot juurde.

Hinda kujundavad järgmised faktorid:
värviline/mustavalge karikatuur;
inimeste arv;
tagataust;
pildi suurus;
tarneaeg ( tavaline tarneaeg on 2-7päeva ), kuid kui tööga on kiire siis on meil ka olemas kiirtellimuse võimalus ( hinnale lisandub 45 eurot ).
raamiga/raamita.

Toimetame Teile karikatuuri kätte 2-10 tööpäevaga(kui klient soovib teha muudatusi siis tarneaeg pikeneb ).  Kui Teil on karikatuuriga  kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.
Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud karikatuure:
www.torujyri.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee, www.verston.ee, www.Flir.ee

Kuidas me karikatuure joonistame?

Joonistame karikatuure käsitsi. Aluspõhjana kasutame Ipadi, kuna see annab meile võimalusele kõige kiirema viisi tööd vastavalt kliendi soovidele muuta.

karikatuur

Karikatuurid firmadele

Meil on hea meel, et meie teenus on aasta-aastalt hakanud üha rohkem populaarsust koguma ettevõtete seas. Karikatuur on ideaalne kingitus sünnipäevaks, lahkumumis kingituseks ning ka loomulikult ka jõulukingituseks. Oleme olnud heaks koostööpartneriks nii koolidele, avalikule asutustele, kui ka tuntud firmadele, kes tegutsevad erasektoris. Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud karikatuure:

www.torujyri.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee, www.verston.ee, www.Flir.ee,  www.vm.ee

Karikatuur

Kuidas karikatuuri tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e-mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast karikatuurist.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!

karikatuuri tellmine