Puhas Kujundus

KARIKATUURID

Karikatuuride näol saad endale, sõbrale või äripartnerile kinkida midagi lahedat ja meeldejäävat!

 Ärikinigutus, pulm, sünnipäev või mõni muu tähtpäev   pildi järgi tehtud karikatuur  on ideaalne kingitus! 

Karikatuurid sobivad ka kasutamiseks reklaammaterjaline. Samuti on karikatuure võimalik paigutada pulmakutsetele, pudeli etiketidele, T-särkidele !

Teostame erineva stiiliga töid vastavalt kliendi soovidele. Karikatuuril oleva inimese võime panna kõikvõimalikesse olukordadesse ja riietesse! Samuti saame ka lisada karikatuurile vabalt valitud tagataustasid – olgu selleks siis Godzilla või Pisa torn!

Milliseid karikatuure joonistame?

Joonistame karikatuure Teie poolt saadetud pildi järgi. Ühele karikatuurile mahutame kuni 7-8 inimest.

Teostame erinevates stiilides karikatuure:

Käsitsi joonistatud stiilis karikatuur: karikatuur, mis meenutab pliiatsiga joonistust. Saate valida nii must-valge, kui ka värvilise variandi vahel;

Superkangelane: kujutame inimest karikatuuril superkangelasena. Valikus on: BATMAN, SUPERMAN, SUPERWOMAN, SPIDERMAN, TOOTS, TEELE – valik on sinu! 

 

Meie pidevalt täienevat portfooliot näete siit: https://puhaskujundus.ee/portfoolio

Piltide suuremalt vaatamiseks klikake pildile!

Transport, printimine, raamimine

Toimetame Teile karikatuurid  Omniva või Smartposti pakiautomaatidesse- Tallinnas elavad inimesed saavad pildile ise järgi minna: Rävala pst 6 E-R 09:00 – 18:30. Lisatasu eest saadame ka karikatuure Cargobusiga. Kõik meie poolt teostatud karikatuurid on raamitud. Samuti on võimalik saata ka karikatuuri sisaldav fail e-postiga. Teostame karikatuure nii landscapes, kui portrait versioonides. Karikatuure valmistame kõikides suurustes! Reeglina tellitakse meie käest A4 ja A3 suurust.

Mis on karikatuuri tegemise hind?

Et saavutada parim tulemus läheneme alati igale kliendile personaalselt.
Pildi hind, kus om peal üks inimene jääb 130-150 eurot juurde.

Hinda kujundavad järgmised faktorid:
värviline/mustavalge karikatuur;
inimeste arv;
tagataust;
pildi suurus;
tarneaeg ( tavaline tarneaeg on 2-7päeva ), kuid kui tööga on kiire siis on meil ka olemas kiirtellimuse võimalus ( hinnale lisandub 45 eurot ).
raamiga/raamita.

Kui kaua võtab karikatuuri tegemine aega?

Toimetame Teile karikatuuri kätte 2-10 tööpäevaga(kui klient soovib teha muudatusi siis tarneaeg pikeneb ).  Kui Teil on karikatuuriga  kiire, siis selle tarbeks on meil ka olemas kiirkujundusteenus.
Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud karikatuure:
www.torujyri.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee, www.verston.ee, www.Flir.ee

Kuidas me karikatuure joonistame?

Joonistame karikatuure käsitsi. Aluspõhjana kasutame Ipadi, kuna see annab meile võimalusele kõige kiirema viisi tööd vastavalt kliendi soovidele muuta.

karikatuur

Karikatuurid firmadele

Meil on hea meel, et meie teenus on aasta-aastalt hakanud üha rohkem populaarsust koguma ettevõtete seas. Karikatuur on ideaalne kingitus sünnipäevaks, lahkumumis kingituseks ning ka loomulikult ka jõulukingituseks. Oleme olnud heaks koostööpartneriks nii koolidele, avalikule asutustele, kui ka tuntud firmadele, kes tegutsevad erasektoris. Siin on mõned firmad, kes on meilt tellinud karikatuure:

www.torujyri.ee, www.whitesmile.ee, www.escapetartu.ee, www.verston.ee, www.Flir.ee,  www.vm.ee

Karikatuur

Kuidas karikatuuri tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva nupu või saatke e-mail info@puhaskujundus.ee. Suureks boonuseks oleks ka see, kui kliendil on olemas enda poolne visioon või nägemus valmivast karikatuurist.Teie rahulolu on meie joaks tähtsaim!

karikatuuri tellmine