JÕULUKAARTIDE KUJUNDUS

JÕULUKAARTIDE KUJUNDAMINE

Jõulukaartide kujundus!

Jõulukaartide kujundus – Kujundame Teie ettevõttele isikupärased, lahedad ja “kastist väljas” jõulukaardi! Paneme Jõulumehe hobuse, traktori ufo või merineitsi selga. Teeme lumememmest maailma kõige kõvema turvamehe! Fantaasia on lõpmatu ning seda meil jagub.

Milliseid jõulukaarte kujundame?

Kujundame peamiselt kolme tüüpi jõulukaarte:
 
– clip-art stiilis: traditsiooniline lihtne, arusaadav ning lõbusa sisuga jõulukaart. Antud stiil on olnud ka kõige poplaarseim;
 
– foto + tekst stiilis: modifitseerime fototöötlus prgrammis Teie poolt saadetud fotot või fotosid. Üheks variandiks on ka luua nn foto “collage“.
 
-animeeritud jõulukaardid: sobivad näiteks facebooki kaanepildiks, saatmiseks youtube lingina jne. Animeeritud jõulukaartide eeliseks on see, et nad on statsionaarsetest kaartidest rohkem silmapaistvamad ning elavamad. Samuti sobivad animeeritud jõulukaardid ka reklaamiks.

Palju maksab jõulukaartide kujundus?

Hinnad algavad 50st eurost.

Kaua võtab jõulukaartide kujunudus aega?

Üritame jõulukaardi kujundada ja Teile kätte toimetada 5 päevaga. Kui Teil on jõulukaardiga kiire siis selle tarbeks on meil olemas kiirkujundus teenus!

Kuidas jõulukaardi kujunduse tellimine käib?

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi all oleva lingi või saatke e-mail info@puhaskujundus.ee. Oleks eriti hea, kui Teil on omapoolne nägemus valmivast jõulukaardist! :).
Kliendi rahulolu on meie joaks tähtsaim!